+420 721 100 241 info@hdspravanemovitosti.cz
HD správa nemovitostí s.r.o., je společnost poskytující komplexní služby v oblasti správy nemovitostí a budov v Praze a okolí. Správa nemovitostí zahrnuje celkové zajištění všech souvisejících služeb – účetní, ekonomický, provozně technický, právní i daňový servis. Údržba nemovitostí a budov zahrnuje i havarijní servis, pravidelné revize a úklidové služby. Naši nabídku služeb přizpůsobíme potřebám Vašeho SVJ, nebo bytového družstva, podle toho, zda si budete přát kompletní servis, či jen dílčí službu. Správa nemovitostí je určena jak Společenstvím vlastníků jednotek – SVJ, bytovým družstvům – BD, tak i právnickým a fyzickým osobám. Za cíl si klademe precizně provedenou práci a spokojenost klienta. Služby poskytujeme s ohledem a snahou vždy splnit jednotlivé požadavky zákazníka a vybudovat s ním dlouhodobě dobré vztahy.
  • Veškeré naše služby jsou podřízeny komplexnímu servisu budov. Od převzetí spravovaného domu, zajištění povinných revizí až po pravidelné odečty a následné kontroly faktur od dodavatelů energií, vody apod.
  • Jménem majitele nemovitosti zajišťujeme styk s nájemníky a vedeme korespondenci, administrativní a technickou dokumentaci.
  • Zpracováváme a aktualizujeme pasportizaci a evidenci svěřeného majetku, tj. pasporty, evidenční listy, přehledy nájemců a podnájemců. Zajišťujeme předpis a vyúčtování záloh za služby
  • Kontrolujeme platby nájemníků. Platby upomínáme a připravujeme podklady pro žaloby.